Terasy

 

 

Terasy jsou našim stavebním kamenem s největším počtem realizací. Nabízíme populární a nové terasy z WPC (Wood Plastic Composit) od předních evropských výrobců Silvadec, Werzalit a Megawood. Tyto terasy jsou naprosto bezúdržbové ve vysoké kvalitě provedení a z materiálů obsahujících až 75 % dřevěné složky.

V naší nabídce jsou samozřejmě i terasy z exotických dřevin, které jsou nenahraditelné svou kresbou přírodního materiálu. V nabídce máme materiály od předních světových dovozců jako je Ipe, Massaranduba, Merbau, Gapara  a Cumaru
Top produktem na trhu lze nazvat terasové materiály z thermowoodu, který si prošlapává cestu  k našim klientům. Jedná se o Hi-tech technologii zpracování dřeva, především z Evropských obnovitelných zdrojů. Thermowood je zjednodušeně zapečené dřevo s tlakovou impregnací, což dřevu dává několikanásobně lepší vlastnosti, než dřevo takto neošetřené.


Řemesla
Nabízíme:
: realizace teras na klíč
: terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, chodníky a ostatní plochy
: zátěžové terasy do restaurací a míst s vysokým provozem
: podlahy do vinných sklípků a saun
: obložení vířivek atd...

Služby
Nabízíme:
návrh a zpracování nabídky
prodej materiálů včetně dopravy
poradenství a bezplatnou konzultaci po telefonu
orientační nabídku zdarma
konzultaci u zákazníka a osobní představení nabízených materiálů (účtujeme poplatek 990 Kč, které Vám odečteme z realizace)
péče o terasu – nátěry, impregnace, čištění